fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Bardzo poważny wypadek na DK61. Są ranni [Zdjęcia]

Do poważnego wypadku wypadku samochodowego doszło wczoraj na drodze krajowej numer 61 w województwie mazowieckim. Miało miejsce tam zderzenie się dwóch samochodów osobowych: skody i opla. Niestety w wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby.

W wypadku drogowym na drodze krajowej nr 61 w powiecie makowskim ucierpiały dwie osoby. Zdarzenie miało miejsce w sobotnie popołudnie w miejscowości Orzyc, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – skody i opla. Według relacji policji, jeden z kierowców, który wykonywał manewr skrętu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, co spowodowało wypadek.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 22 kwietnia, przed godziną 16:00. Na miejscu zdarzenia pojawiły się jednostki strażackie z Makowa Mazowieckiego i Szalkowa, patrole policji oraz zespoły ratowników medycznych. W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane i natychmiastowo udzielono im pomocy medycznej.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim poinformowała o zdarzeniu, a policjanci z makowskiej drogówki prowadzą dochodzenie w sprawie przyczyn wypadku.

Zdjęcia: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim.