fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Dramat na mazowieckiej S7. Człowiek skoczył z wiaduktu. Lądował LPR [Wideo]

Do dramatycznego zdarzenia doszło na jednym z wiaduktów na drodze ekspresowej numer 7 w województwie mazowieckim. Mężczyzna skoczył z mostu na znajdującą się poniżej drogę szybkiego ruchu. Został poważnie ranny. Na miejsce został zadysponowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W miejscowości Nowa Wola w powiecie piaseczyńskim doszło do bardzo poważnego zdarzenia. Mężczyzna skoczył z wiaduktu drogowego na pas jezdni trasy S7 w kierunku Warszawy. Pomocy poszkodowanemu udzielili ratownicy z LPR, którzy lądowali na miejscu zdarzenia.

Według wstępnych ustaleń służb mężczyzna zostawił plecak na wiadukcie, po czym skoczył na asfalt. Choć był przytomny, wymagał natychmiastowej pomocy medycznej. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR, który przetransportował poszkodowanego do szpitala.

W wyniku zdarzenia droga została zablokowana, co spowodowało bardzo duże utrudnienia w ruchu drogowym w okolicy miejsca zdarzenia. Przyczyny i okoliczności skoku mężczyzny z wiaduktu są obecnie wyjaśniane przez policję. Najprawdopodobniej była to próba samobójcza.

Jeżeli potrzebujesz pomocy lub jesteś w kryzysie psychicznym nie bój się prosić o wsparcie lub pomoc. Wsparcia, porady lub innej formy pomocy możesz znaleźć pod podanymi niżej numerami telefonów:

800 119 119.pl Telefon i czat Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

800 70 22 22 Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu,

800 12 12 12 Wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysowej – infolinia dla dzieci, młodzieży i opiekunów Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu,

116 111 Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu,

116 123 Linia wsparcia dla osób dorosłych (Kryzysowy Telefon Zaufania) Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu,

112 W przypadku bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia Bezpłatnie. Całą dobę. 7 dni w tygodniu.