fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Dramat na Mazowszu. Motocykl zderzył się z autem. Są ranni

Do bardzo poważnego wypadku drogowego doszło dziś na Alei Wojska Polskiego w Radomiu. Dwie osoby hospitalizowane po zderzeniu samochodu z motocyklem.

W dniu dzisiejszym, 18 maja 2023 roku, na alei Wojska Polskiego w Radomiu doszło do niebezpiecznego wypadku drogowego. W jego wyniku dwa pojazdy – osobowy samochód marki Fiat oraz motocykl Kawasaki – zderzyły się. Zgłosiła to sierż. szt. Dorota Wiatr-Kurzawa z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Radomiu.

Zgodnie z wstępnymi informacjami, incydent miał miejsce tuż za rondem, w kierunku ul. Lubelskiej. Przypuszczalnie, 51-letni kierowca Fiata dokonał nieprawidłowej zmiany pasa ruchu, co doprowadziło do zderzenia z motocyklem.

W wyniku zdarzenia, 57-letni motocyklista oraz pasażerka, którzy podróżowali motocyklem Kawasaki, zostali przewiezieni do szpitala. Stan ich zdrowia nie jest na chwilę obecną znany.

Pomimo powagi sytuacji, sierż. szt. Wiatr-Kurzawa poinformowała, że nie ma utrudnień w ruchu drogowym na miejscu zdarzenia. Policja Radom prowadzi śledztwo, aby dokładnie ustalić okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia. Apelujemy o ostrożność na drogach i przestrzeganie zasad ruchu drogowego.