fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Kraksa na Mazowszu. Samochód wypadł z drogi do rowu. Wcześniej się zderzył z innym [Zdjęcia]

Do poważnej kolizji drogowego doszło dziś rano w Sokołowie pod Pruszkowem. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Jednak przez kilkadziesiąt minut ulica była zablokowana.

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu ulic Sąsiedzkiej i Przerąbkowskiej przed godziną 10:00 we wtorek 4 kwietnia. Według relacji świadków, doszło do zajechania drogi. W kolizji uczestniczyły samochody marki Audi oraz Hyundai. Audi po zderzeniu wjechało do rowu. W związku z pracami służb wprowadzono blokadę drogi przez około 30 minut na czas gdy prywatna firma wyciągnie pojazd w rowu.

Monika Orlik, oficer prasowy policji w Pruszkowie, potwierdziła, że w wyniku wypadku nikt nie został ranny, a kierowcy byli trzeźwi. Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, który był na miejscu, doniósł, że po wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulic Sąsiedzkiej i Przerąbkowskiej w Sokołowie pod Pruszkowem, pojazdy zostały usunięte z jezdni. Wszystko wskazuje na to, że ruch został przywrócony do normalności.

Poniżej można obejrzeć zdjęcia z miejsca zdarzenia: