fbpx
10 grudnia 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Makabra na Mazowszu. Winda urwała się i zmiażdżyła pracownika [Wideo]

Tragiczny wypadek w sklepie budowlanym na Mazowszu. Widna spadła na pracowników. Jedna osoba nie żyje a druga jest poważnie ranna. Trwa akcja służb na miejscu dramatu.

Do przerażającego wypadku doszło w jednym z marketów budowlanych w miejscowości Sierpcu. Podczas gdy pracownicy sklepu wykonywali swoje obowiązki, tragiczne wydarzenie przerwało spokój w sklepie. Winda towarowa spadła i przygniotła dwie osoby. Niestety jedna z nich nie przeżyła.

Winda, która przewoziła towar między piętrami, niespodziewanie urwała się i runęła na pracownika, który znajdował się pod nią. W wyniku zdarzenia jedna osoba zginęła, a druga została poważnie ranna.

Mimo natychmiastowej reanimacji, jednego z poszkodowanych mężczyzn nie udało się uratować i poniosła ona śmierć na miejscu zdarzenia. Druga osoba została przewieziona do szpitala. Niestety stan tego pracownika jest nadal krytyczny. Cała społeczność miejscowości w której zdarzył się wypadek jest w szoku.

Na miejscu zdarzenia pracują policja oraz prokurator, którzy badają okoliczności i przyczyny wypadku. W wyniku śledztwa zostanie ustalonych wiele szczegółów, które pozwolą odpowiedzialnym organom podjąć odpowiednie kroki w celu zapobiegania podobnym wypadkom w przyszłości.