fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Makabra w Warszawie. Maszynka do mielenia mięsa wciągnęła rękę mężczyźnie. Lądował LPR

Do makabrycznego wypadku doszło na warszawskim Ursynowie. Maszynka do mielenia mięsa wciągnęła rękę 69-letniemu mężczyźnie. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratowniczego.

Przerażające zdarzenie miało miejsce w środę, 15 marca, na Ursynowie w Warszawie. Urządzenie do mielenia mięsa wciągnęło rękę 69-letniemu mężczyźnie, który wykonywał czynności gospodarcze w swoim domu. Na miejsce zdarzenia został zadysponowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala na ulicy Wołoskiej.

Według informacji podanych przez policję do wypadku doszło przy ulicy Baletowej w Warszawie. Pracujący w domu mężczyzna, podczas korzystania z maszynki do mielenia mięsa, został nagle wciągnięty przez urządzenie. Od razu na miejsce zdarzenia zostały wezwane służby ratunkowe, które udzieliły poszkodowanemu pomocy medycznej.

Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jego życie nie jest zagrożone. Jak wynika z ustaleń policji, która prowadziły sprawę, poszkodowany 69-latek gdy doszło do wypadku był trzeźwy. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku są badane.