fbpx
10 grudnia 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Makabra w Warszawie. Znaleziono zwłoki człowieka w zaparkowanym samochodzie [Wideo]

Przerażającego odkrycia dokonali przechodnie na jednej z ulic w Warszawie. W jednym z zaparkowanych pojazdów znajdowały się ludzkie zwłoki. Na miejsce zdarzenia wezwano służby.

Wstrząsające zdarzenie maiło miejsce wczoraj w Warszawie. W piątek, 21 kwietnia w godzinach popołudniowych na ulicy Gibraltarskiej na Targówku znaleziono martwe ciało mężczyzny w zaparkowanym pośród innych samochodów Mitsubishi. Przechodnie zauważyli zatrzymane auto z nieporuszającą się osobą w środku i zaniepokojeni zgłosili to służbom.

Na miejsce natychmiast przybył patrol policji, która potwierdziła tragiczną wiadomość – mężczyzna nie żyje. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przeprowadzili dokładne oględziny, aby wykluczyć udział osób trzecich w tym makabrycznym odkryciu. Na miejscu pracowali również technicy kryminalistyczni, którzy pomagali w ustaleniu przyczyny zgonu.

Wstępnie funkcjonariusze policji stwierdzili że prawdopodobnie do zgonu doszło z przyczyn naturalnych i nie brały w nim udział osoby trzecie . Dokładne okoliczności są jednak dalej badane.