fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Makabryczny wypadek na DK50. Po wypadku samochód spadł z nasypu. Lądował LPR [Wideo]

Do dramatycznego wypadku samochodowego doszło na drodze krajowej numer 50 na Mazowszu. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Niestety, jeden z pojazdów spadł z nasypu, a kierowca został zakleszczony w wraku auta. Na miejsce zdarzenia zostały wezwane służb ratunkowe, które rozpoczęły akcję ratunkową.

Wczoraj wieczorem (wtorek, 21 marca) na drodze krajowej numer 50, w miejscowości Sadoleś, doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego. Według ustaleń funkcjonariuszy policji Zderzyły się dwa samochody, a jeden z nich spadł z kilkumetrowego nasypu prosto do rowu. Zakleszczony kierowca potrzebował natychmiastowej pomocy ratowników medycznych i strażaków.

Na miejscu zdarzenia pojawiło się pięć zastępów straży pożarnej, dwie załogi policji oraz trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego. Lądował również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego do szpitala.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji jeden z kierowców najprawdopodobniej nie zatrzymał się przed znakiem STOP, co spowodowało zderzenie z drugim pojazdem. Dokładne okoliczności wypadku będą jeszcze dokładnie wyjaśniane w policyjnym dochodzeniu. 0

Nagranie z miejsca zdarzenia można obejrzeć poniżej: