fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Makabryczny wypadek na Mazowszu. Kierujący BMW wbił się w lawetę. Nie żyje kierowca lawety [Zdjęcia]

Tragiczny wypadek drogowy miał miejsce w czwartkowy wieczór na Mazowszu. Kierowca BMW zderzył się czołowo z lawetą. Niestety w wyniku wypadku śmierć poniósł kierowca lawety. Do tragedii doszło w Gutach Małych, gminie Czerwonka.

W czwartek, 19 października, około godziny 16:45, w miejscowości Gutow Małych doszło do strasznej tragedii. Kierujący 66-letnim BMW, zmierzając z Gut Dużych w kierunku Biedrzyc, niespodziewanie zjechał na przeciwny pas ruchu. Efektem tego manewru było czołowe zderzenie z nadjeżdżającą w przeciwnym kierunku lawetą marki Citroen, przewożącą tokarkę.

W wyniku wypadku śmierć poniósł kierowca lawety, który miał 51 lat i pochodził z powiatu makowskiego. Kierowca BMW, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, nie odniósł poważnych obrażeń, a badania wykazały, że był trzeźwy.

Policjanci z Makowa Mazowieckiego pod nadzorem prokuratora rozpoczęli dochodzenie, które ma na celu ustalenie precyzyjnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Pierwsze ustalenia mundurowych sugerują, że kierowca BMW zjechał z nie ustalonej jeszcze przyczyny na przeciwległy pas ruchu, co spowodowało czołowe zderzenie z lawetą.

Źródło i zdjęcia: KPP w Makowie Mazowieckim.