fbpx
21 lutego 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Makabryczny wypadek na Mazowszu. Pojazd spłonął. Zginął młody motocyklista [Wideo]

Do potwornego wypadku drogowego doszło w miejscowości Izdebno-Kolonia w gminie Łaskarzew na Mazowszu. Młody motocyklista zderzył się tam z samochodem osobowym. Poniósł śmierć na miejscu. Motocykl zapalił się i doszczętnie spłonął.

Wczoraj wieczorem (piątek, 24 marca) w miejscowości Izdebno Kolonia doszło do tragicznego wypadku, który kosztował życie młodego motocyklisty. 27-letni mężczyzna wracał z pracy na swoim motocyklu do domu. Niestety nie dojechał do niego. Po drodze doszło do zderzenia z samochodem osobowym marki Volvo. Mężczyzna zginął na miejscu.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że kierujący pojazdem osobowym zjechał nagle z drogi i zderzył się z jednośladem. Niestety, na skutek uderzenia motocykl stanął w ogniu i szybko spłonął. W momencie przyjazdu służb ratowniczych 27-letni motocyklista był już nieżywy. Lekarze nie mogli już mu pomóc i musieli stwierdzić zgon.

Kierowca samochodu osobowego, w wyniku wypadku wjechał na znajdujące się obok drogi pole. Został przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wszystkie czynności związane z wypadkiem wykonywane były przez policję pod nadzorem prokuratora. Droga była zablokowana przez kilka godzin, co spowodowało duże utrudnienia w ruchu drogowym. Dokładne okoliczności i przebieg wypadku są ustalane.

Nagranie z miejsca zdarzenia można obejrzeć poniżej: