fbpx
10 grudnia 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Mazowsze: Dramat na S17. Tir wjechał w osobówkę. Są ranni [Wideo]

TiR wjechał w samochód osobowy na S17. Obydwa pojazdy przewróciły się na bok. Dwie osoby zostały ranne. Ruch w miejscu zdarzenia był przez wiele godzin bardzo utrudniony.

Wczoraj (piątek, 24 marca) w godzinach wieczornych na drodze ekspresowej S17, w okolicy miejscowości Gadka (powiat otwocki), doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego. Ciężarówka zderzyła się tam z samochodem osobowym volvo, które stało na pasie awaryjnym. W wyniku zderzenia pojazd osobowy wywrócił się na bok, a ciężarówka przebiła przydrożne ogrodzenie i również wylądowała na swoim boku.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji kierujący ciężarówką, obywatel Ukrainy, prawdopodobnie zagapił się i nie zauważył stojącego pojazdu. W wyniku wypadku dwie osoby z samochodu osobowego zostały ranne i zostały zabrane karetkami pogotowia do szpitala.

Ze względu na wypadek, służby drogowe musiały zablokować całą trasę, co wywołało duże utrudnienia w ruchu. Po pewnym czasie działań służb udało się udrożnić jeden z pasów ruchu.

Dokładne okoliczności i przebieg wypadku będą wyjaśniane w policyjnym dochodzeniu.

Nagranie z miejsca zdarzenia można obejrzeć poniżej: