fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Mazowsze: Tragiczny wypadek na A2. Wysłano śmigłowiec LPR. Droga zablokowana [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku drogowego doszło dziś rano na autostradzie A2 w województwie mazowieckim. Zderzyły się ze sobą dwa samochody. Niestety, w wyniku zdarzenia śmierć poniosła jedna osoba.

W czwartek, 20 kwietnia na autostradzie A2 w miejscowości Michałówek w powiecie otwocki, doszło do tragicznego zderzenia dwóch samochodów. Niestety, jedna osoba straciła życie. Autostrada została zablokowana w kierunku Mińska Mazowieckiego. Występują bardzo poważne utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy.

Do wypadku doszło w godzinach porannych. Według relacji Macieja Łodygowskiego, przedstawiciela Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, dwa pojazdy zderzyły się po przeciwległych stronach drogi. Jeden z uczestników wypadku jest nieprzytomny i otrzymuje pomoc medyczną. Ratownicy przygotowali także lądowisko dla śmigłowca LPR.

Niestety, po około godzinie od wypadku dotarła bardzo smutną wiadomość, że w wyniku wypadku jedna osoba zmarła. Na czas prowadzenia akcji ratunkowej autostrada jest całkowicie zablokowana w kierunku Mińska Mazowieckiego, a ruch w stronę Warszawy odbywa się jedynie jednym pasem głównym i awaryjnym.

Okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez funkcjonariuszy policji pod nadzorem prokuratury.