fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Pijany kierowca BMW z impetem wjechał w barierki. Wszystko się nagrało [Wideo]

Do bardzo niebezpiecznego wypadku drogowego doszło dziś na drodze ekspresowej numer 5 na Mazowszu. Samochód osobowy kierowany przez nietrzeźwego kierowcę wjechał tam z impetem w wyłączony z eksplantacji pas ruchu. Całe zdarzenie zostało nagrane przez kamerkę samochodową innego pojazdu który przejeżdżał w tym samym miejscu.

Nadmierna prędkość i jazda po spożyciu alkoholu to przyczyny bardzo groźnego wypadku, który miał miejsce w pobliżu Ostrowi Mazowieckiej na drodze ekspresowej pomiędzy miejscowościami Warszawa-Białystok.

Wypadek miał miejsce w środę, 5 kwietnia w godzinach popołudniowych. Nagranie wideo opublikowane w mediach społecznościowych pokazuje, jak SUV bmw z dużą prędkością wjeżdża na zwężenie remontowanego pasa ruchu z właściwymi znakami. Auto uderza w słupki ostrzegawcze i koliduje z ciężarówką z naczepą, która jechała prawym pasem ruchu. Ostrowska policja ustaliła, że 34-letni kierowca bmw, obywatel Litwy, prowadził pod wpływem alkoholu. Test wykazał około 0,7 promila.

Na szczęście nikt poważnie się nie zranił w wyniku wypadku. Jednak nagranie wideo ukazuje, że tragedia była blisko, głównie ze względu na prędkość, z jaką poruszał się bmw.