fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Poważny karambol na Mazowszu. Są ranni. Lądował śmigłowiec LPR

Dziś, w miejscowości Dęba (gmina Przytyk) miał miejsce wypadek drogowy z udziałem trzech pojazdów. Są osoby ranne. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

We wtorek, 31 października po godzinie 15:00, w miejscowości Dęba, będąca częścią gminy Przytyk, doszło do poważnego wypadku samochodowego. Na drodze DW 740 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.

Według relacji kpt. Eweliny Borcuch, rzeczniczki prasowej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu, w wyniku tego wypadku dwie osoby zostały ranne. Po dojechaniu służb ratunkowych znajdowały się one już poza pojazdami.

Z relacji Justyny Jaśkiewicz, funkcjonariuszki radomskiej policji, wynika, że 27-letni kierowca Audi nagle stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego przed nim Peugeota. W wyniku tego zderzenia Peugeot zjechał na przeciwny pas ruchu, co doprowadziło do zderzenia z jadącym tam Oplem. Kierująca Peugeotem oraz kierowca Opla trafili do szpitala.

Na miejsce wypadku zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR), który miał wesprzeć akcję ratunkową.