fbpx
10 grudnia 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Poważny wypadek na Mazowszu. Ciężarówka wjechała w samochód osobowy [Zdjęcia]

Do bardzo poważnego wypadku drogowego doszło w sobotę, 4 marca, na ulicy Radomskiej w miejscowości Wierzbica. Pojazd ciężarowy zderzył się tam z samochodem osobowym. W wypadku ranna została młoda kobieta.

Około godziny 7:45 do służb ratunkowych dotarło zgłoszenie o poważnym wypadku na Drodze Wojewódzkiej numer 744 w Wierzbicy (południowe Mazowsze). W wypadku została poszkodowana młoda kobieta, którą karetka pogotowia zabrała do szpitala.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji samochód ciężarowy podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa samochodowi osobowemu i uderzył w niego. W wyniku uderzenia samochód wylądował w przydrożnym rowie.

Miejskie Stanowisko Kierowania KM PSP w Radomiu dysponuje nas do wypadku drogowego w Wierzbicy ul Radomska DW 744. Samochód ciężarowy wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi osobowemu. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzielania pomocy kierującej samochodem osobowym(wsparcie psychiczne).Kierująca samochodem osobowym młoda kobieta została przewieziona do szpitala przez ZRM .

– informuje straż pożarna w Wierzbicy. Strażacy także opublikowali zdjęcia z miejsca wypadku: