fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Przerażająca tragedia w Warszawie. Mężczyzna spadł z 8. piętra na ogrodzenie i beton [Wideo]

Do przerażającego zdarzenia doszło wczoraj w Warszawie. Człowiek spadł z wysokości 8. piętra na metalowy płot i beton. Zginął na miejscu.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce na warszawskim Żoliborzu. Znajdujący się na krawędzi parapetu 8. piętra mężczyzna spadł na metalowy płot oraz beton. Cała tragedia rozegrała się w piątek wieczorem, około godziny 20:30, przy ulicy Dymińskiej.

Przechodnie, którzy stali się niechcianymi świadkami tego tragicznego incydentu, zauważyli mężczyznę trzymającego się na parapecie budynku na wysokości 8. piętra. W pewnym momencie mężczyzna spadł najpierw uderzając w metalowe ogrodzenie, a następnie lądując na betonowej powierzchni.

Na skutek doznanych obrażeń, mężczyzna zmarł na miejscu. Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe, w tym dwa zastępy straży pożarnej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Niestety, pomimo natychmiastowej interwencji, nie udało się uratować życia mężczyzny.

Sześć ekip policji oraz prokurator byli na miejscu w celu przeprowadzenia dochodzenia. Dochodzą do tego, co mogło doprowadzić do takiego nieszczęśliwego wypadku i zbierają dowody, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności tej tragedii.