fbpx
10 grudnia 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Przerażająca tragedia w Warszawie. Nie żyje 3-miesięczne dziecko

Tragedia w Warszawie: Śmierć 3-miesięcznego dziecka przy Wybrzeżu Kościuszkowskim

W jednym z mieszkań na Wybrzeżu Kościuszkowskim w Warszawie doszło do tragicznego zdarzenia, które pochłonęło życie 3-miesięcznego niemowlęcia. Matka dziecka była pierwszą osobą, która znalazła ciało malucha – informuje portal se.pl. Sprawa natychmiast wzbudziła zainteresowanie prokuratury, która podjęła odpowiednie działania w celu wyjaśnienia przyczyn tego dramatycznego zdarzenia.

Wczoraj, czyli 28 czerwca (środa), zgłoszono śmierć 3-miesięcznego dziecka. Na miejsce zdarzenia wezwano lekarza, który niezwłocznie potwierdził zgon niemowlęcia. Funkcjonariusze policji, działając pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej Warszawa – Śródmieście Północ, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok malucha. Obecnie prokuratura oczekuje na przekazanie zgromadzonych materiałów procesowych przez policję, aby podjąć decyzję w sprawie wszczęcia śledztwa oraz podjąć dalsze czynności procesowe – potwierdził prok. Szymon Banna z Prokuratury Okręgowej w Warszawie w rozmowie z se.pl. Policja, z uwagi na charakter sprawy, odmówiła udzielenia komentarza.

Tragedia miała miejsce w jednym z bloków w dzielnicy Śródmieście, przy Wybrzeżu Kościuszkowskim. Po odkryciu ciała niemowlęcia na miejscu pojawiły się liczne służby, w tym pogotowie, straż pożarna oraz policja. Świadkowie opisują, że krótko po tym tragicznym odkryciu matka dziecka próbowała targnąć się na swoje życie – podają cytowane przez se.pl źródła.