fbpx
18 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Tragedia na Mazowszu. Śmiertelne potrącenie kobiety przez pociąg Pendolino! [Zdjęcia]

Do tragicznego zdarzenie doszło dziś w miejscowości Szeligi na Mazowszu. Kobieta została tam potrącona przez pociąg na trasie Gdynia-Katowice.

W miejscowości Szeligi (gmina Mszczonów, powiat żyrardowski) doszło dziś (niedziela, 7 maja) do tragicznego wypadku, w wyniku którego kobieta została śmiertelnie potrącona przez pociąg Pendolino jadący na trasie Gdynia-Katowice. Według informacji, kobieta przechodziła przez tory w miejscu niedozwolonym, co doprowadziło do tego tragicznego zdarzenia.

Służby ratunkowe i policja, pod nadzorem prokuratora, prowadzą obecnie czynności wyjaśniające na miejscu wypadku. W związku z tym, ruch pociągów na trasie został częściowo utrudniony, gdyż jeden z torów jest zablokowany. Na razie nie ma informacji o przyczynach, które skłoniły kobietę do przechodzenia przez tory w niedozwolonym miejscu.

Numer wsparcia dla osób doświadczających kryzysu psychicznego to 800 70 2222, linia ta funkcjonuje 24 godziny na dobę, a rozmowy są bezpłatne dla dzwoniących. Psycholodzy z Fundacji ITAKA są dostępni przez telefon, e-mail oraz czat, aby udzielić porad i skierować potrzebujących do odpowiednich ośrodków pomocy w ich lokalizacji.