fbpx
24 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Tragiczny wypadek na Mazowszu. Wiele osób rannych, jedna nie żyje [Wideo]

Do tragicznego wypadku samochodowego doszło dziś w miejscowości Ryczołek w powiecie mińskim. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć a aż pięć innych zostało rannych.

W Ryczołku, miejscowości położonej niedaleko Kałuszyna (woj. mazowieckie), doszło do tragicznego wypadku drogowego. Na drodze krajowej nr 2 zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe – toyota i mercedes. Niestety, w wyniku zdarzenia jedna osoba zginęła na miejscu, a pięć innych odniosło obrażenia.

Wypadek miał miejsce w sobotę (6 maja) około godziny 17:00. Według wstępnych informacji przekazanych przez sierż. sztab. Elżbietę Zagórską z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, kierujący toyotą zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym mercedesem. W rezultacie tego zdarzenia śmierć poniosła pasażerka toyoty. Pięć osób zostało przewiezionych do szpitala w celu udzielenia pomocy medycznej.

Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał jedną z ciężko rannych osób. Służby ratunkowe oraz straż pożarna pracowały na miejscu zdarzenia.

Droga krajowa nr 2 została zablokowana w obu kierunkach, a dla samochodów osobowych wyznaczono objazd przez miejscowość Leonów. Policja pod nadzorem prokuratora prowadzi dalsze czynności w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Obaj kierowcy byli trzeźwi.