fbpx
10 grudnia 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

W niepokojących okolicznościach zaginęła młoda dziewczyna z Warszawy [Zdjęcia zaginionej]

Zaginęła młoda 23-letnia Anna Kuśmierczyk. Zaginiona pochodzi z Białegostoku ale od 5 lat żyje i pracuje w Warszawie jako analityk na warszawskim Mokotowie.

W dniu 28 maja około godziny 14:00 zaginiona przy wykorzystaniu komunikatora messenger po raz ostatni skontaktowała się zw swoją koleżanką. Od tego momentu nie ma z nią żadnego kontaktu.

Dziewczynę potem tego samego dnia około godziny 17:00 uchwycił monitoring, który zarejestrował jak zaginiona wychodzi z mieszkania i wyrzuca śmieci. 23-latka najprawdopodobniej wyszła z mieszkania w godzinach wieczornych. Telefon dziewczyny ostatni raz był aktywny w okolicach północy w dniu zaginięcia.

Drzwi od balkonu w jej mieszkaniu pozostały otwarte, co jest bardzo niepokojące, gdyż mieszkanie zaginionej znajduje się na parterze. W domu dziewczyna pozostawiła swojego ukochanego kotka, bez żadnej opieki i jedzenia, a ponadto nie zabrała ani portfela ani kluczy od mieszkania. W czasie poprzedzającym zaginiecie 23-latka zmieniła się i bez żadnego powodu unikała kontaktu ze swoją rodziną.

Dziewczyna może potrzebować polnej pomocy.

Zaginiona jest szczupłej budowy ciała, ma 155 centymetrów wzrostu, rude włosy do ramion oraz piwne oczy. Nie jest wiadome w co była ubrana dziewczyna w dniu zaginięcia ale zazwyczaj ubiera się w stylu casual.

Jeżeli posiadasz informacje o losie zaginionej lub masz inne informacje które pomogą ją znaleźć to koniecznie zgłoś się na policje pod numerem 112 lub 725776306.