fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Warszawa: Zaginął 74-latek. Choruje na Alzheimera, musi brać leki których nie ma przy sobie [Zdjęcia]

Zaginął 74-letni Pan Sylwester Gajewiak. Opublikowano jego zdjęcia oraz opis.

Funkcjonariusze policji z Warszawy prowadzą poszukiwania Pana Sylwestera Gajewiaka, mieszkańca dzielnicy Żoliborz. Mężczyzna zaginął w nocy z 17 na 18 marca 2023 roku i do dnia dzisiejszego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną i bliskimi.

Okoliczności zaginięcia

Mężczyzna, cierpiący na chorobę Alzheimera, wyszedł z domu bez poinformowania o tym bliskich. Zabierał ze sobą tylko dokumenty, nie posiada telefonu, ani swoich leków, które musi regularnie przyjmować. Dlatego też, każdy dzień bez kontaktu z rodziną zwiększa nie tylko niepokój, ale i niebezpieczeństwo dla jego zdrowia i życia.

Rysopis poszukiwanego

Sylwester Gajewiak to mężczyzna o wzroście około 170 centymetrów, szczupłej budowy ciała, o krótkich siwych włosach i piwnych oczach. Na klatce piersiowej i po wycięciu wyrostka posiada blizny, które są jego znakiem szczególnym. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę, ciemne spodnie oraz czarną wełnianą czapkę. Bardzo możliwe, że przy sobie posiada okulary korekcyjne.

Kontakt z policją

Apeluje się do wszystkich, którzy widzieli zaginionego, lub posiadają jakiekolwiek informacje o jego pobycie, o niezwłoczny kontakt z policją pod numerem telefonu 477472155 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112. Każda informacja może przyczynić się do odnalezienia zaginionego Sylwestra Gajewiaka.

Zdjęcia zaginionego

Poniżej publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny: