fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Zaginęła 14-letnia Nikola z Mazowsza. Wyszła z domu i nie wróciła [Zdjęcia]

Zaginęła 14-letnia Nikola. Nastolatka wyszła ze swojego domu i do chwili obecnej nie wróciła. Rodzina i bliscy proszą o jakiekolwiek informacje o niej.

Zaginiona Nikola mieszka w Ostrowi Mazowieckiej. W piątek, 10 lutego 2023 pomiędzy godziną 9:09 a 13:00 wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała żadnego kontaktu ze swoją rodziną i bliskimi. Telefon zaginionej nastolatki jest nieaktywny.

Nikola ma 160 centymetrów wzrostu; szczupłą budowę ciała; długie oraz proste włosy koloru blond. Nosi okulary korekcyjne. W dniu zaginięcia miała na sobie kurtkę-futerko koloru czarnego, zieloną bluzę z kapturem oraz białe buty sportowe.

Wszystkie osoby które posiadają informacje na temat zaginionej lub mogące pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o pilny kontakt z komisariatem Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod numerem telefonu 47 704 42 00 lub numerem alarmowym 112.

AKTUALIZACJA: 14-letnia Nikola z Ostrowi Mazowieckiej, odnalazła się. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udostępnianie i pomoc

Źródło: SOS Zaginięcia