fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Zaginęła nastoletnia dziewczyna z Warszawy. Policja publikuje jej zdjęcia i prosi o pomoc

Zaginęła 17-letnia dziewczyna z Warszawy. Zaginiona w dniu 25 czerwca 2022 roku wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu ze swoją rodziną, a jej miejsce przebywania jest niewiadome. Policja prosi każdą osobę, która widziała zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu.

Policyjny Zespół Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu, zaginionej Amelia Chojnacka. Nieletnia w dniu 25 czerwca 2022 br., około godziny 21;15 oddaliła się z miejsca zamieszkania przy ul. Rokosowskiej. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane.

Rysopis zaginionej:

– wzrost około 170 cm,

– waga około 50 kg,

– szczupła sylwetka,

– włosy blond do ramion,

– oczy koloru zielono-piwnego.

– kolczyk w przegrodzie nosowej

– tatuaż na prawym ręku, rzymskie cyfry MCMLX.

– tatuaż na lewym przedramieniu przedstawiający pająka.

W dniu zaginięcia ubrana była w:

– białą koszulkę,

– krótkie spodenki koloru niebieskiego

– buty sportowe koloru białego,

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Amelia Chojnacka proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa III przy ul. Opaczewskiej 8, tel. 47 723 93 50, 47 723 93 51, lub najbliższą jednostką Policji lub całodobowymi numerami 112 i 997.

Informacje można również przekazywać na adres oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl