fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Bardzo poważny wypadek na Mazowszu. Aż 4 osoby ranne [Zdjęcie]

Do bardzo poważnego wypadku drogowego doszło dziś rano na Mazowszu. Zderzyły się ze sobą dwa pojazdy. Niestety 4 osoby zostały poszkodowane i przewiezione do szpitala.

Dzisiaj w godzinach porannych w miejscowości Bierwiecka Wola w gminie Jedlińsk miało miejsce bardzo poważne zdarzenie drogowe. Około godziny 8:00 doszło do zderzenia dwóch pojazdów przy przejeździe kolejowym. Niestety, w wyniku wypadku cztery osoby zostały ranne i przetransportowane do szpitala.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, 50-letni kierowca busa marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, wyjeżdżając z drogi wewnętrznej i doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Mitsubishi, którym kierował 23-latek. Na skutek zderzenia kierowca Mitsubishi odniósł najpoważniejsze obrażenia ciała.

Kierujący busem był trzeźwy, a ze względu na stan zdrowia drugiego kierowcy, pobrano od niego krew do badań. Policjanci z drogówki w Radomiu prowadzą na miejscu czynności, co może powodować utrudnienia w ruchu. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.

Zdjęcie i informacja: Policja Radom