fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Makabryczny wypadek na Mazowszu. Czołowo zderzyły się osobówka i dostawczak [Zdjęcia]

W miejscowości Klembów w województwie mazowieckim doszło do tragicznego wypadku drogowego. W piątek, 31 marca w godzinach popołudniowych w miejscowości Klembów (powiat wołomiński) zderzyły się ze sobą dwa pojazdy; samochód osobowy oraz pojazd dostawczy. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła, a jedna została ranna.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 13:00 na ulicy Franciszka Żymirskiego w Klembowie, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe marki Mitsubishi i Volvo oraz pojazd dostawczy marki Iveco. W samochodach podróżowało cztery osoby.

Kierowca Mitsubishi, 39-letni mężczyzna, zginął na miejscu w wyniku zderzenia, natomiast kierowca Iveco został zabrany do szpitala na obserwację. Pozostali uczestnicy wypadku nie odnieśli obrażeń. Droga gminna była całkowicie zablokowana przez kilka godzin. Policja pod nadzorem prokuratora bada dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

W działaniach na miejscu zdarzenia brały udział zastępy z:JRG Wołomin x2, OSP Klembów, OSP Krusze, ZRM x2, LPR Ratownik 19, WRD Wołomin x2.