fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Pojechał na delegacje do Warszawy. Zaginął bez śladu [Zdjęcia zaginionego]

Zaginął 41-letni Sebastian Grzelak. Zaginiony mężczyzna jest mieszkańcem Bełchatowa. W dniu 11 maja (środa) zaginiony pojechał swoim bordowym samochodem marki Ford Galaxy o numerach rejestracyjnych ERA WG26, w delegację do Warszawy.

Ostatni kontakt z Sebastianem był w czwartek wieczorem. Poinformowało on wtedy bliskich że następnego dnia wraca do domu. W dniu 13 maja rano jego samochód był widziany w okolicach ulicy Dąbrowskiej w Radomsku ale niestety tego samego dnia około godziny 7:00 odjechało w nieznanym kierunku.

Zaginiony Sebastian nie nawiązał już żadnego kontaktu z rodziną i bliskimi oraz nie wrócił do domu. Jego telefon jest nieaktywny od piątku.

Mężczyzna ma 178 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie włosy koloru ciemny blond i niebieskie oczy. Jego znakiem szczególnym jest blizna na prawej dłoni. Niestety nie wiadomo jak mężczyzna był ubrany w dniu zaginięcia.

Każdy kto widział lub zna jakiekolwiek informacje o zaginionym proszony jest o pilny kontakt z policją pod nr tel. 47 846 52 11 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr alarmowym 112.

May be an image of 1 person, beard and outdoors
May be an image of 1 person
May be an image of 1 person, standing and text
May be an image of 1 person, standing and indoor
May be an image of car and outdoors

Źródło: SOS Zaginięcia