fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Potworny wypadek na Mazowszu. Wiele osób rannych [Zdjęcia]

Koszmarny Wypadek na Mazowszu: Cztery Osoby Ranne w Zderzeniu Trzech Pojazdów.

29 sierpnia 2023 roku na drodze krajowej nr 62, w miejscowości Kamieńczyk w województwie mazowieckim, doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego, który miał poważne konsekwencje dla uczestników ruchu. Na skutek zderzenia trzech pojazdów, cztery osoby zostały ranne, a cała droga została zablokowana, prowadząc do utrudnień w ruchu.

Wtorkowe przedpołudnie tuż po godzinie 11 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku, który wydarzył się na 251. kilometrze drogi krajowej nr 62, w miejscowości Kamieńczyk. Według informacji przekazanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie, wypadek miał miejsce pomiędzy dwoma samochodami osobowymi – marki Skoda i Toyota, a także ciężarówką marki DAF.

Skutki wypadku były poważne, a cztery osoby doznały poważnych obrażeń. Akcja ratunkowa, z udziałem służb ratunkowych, była natychmiastowo wdrożona na miejscu zdarzenia. Niestety, w wyniku zdarzenia droga w rejonie wypadku została całkowicie zablokowana, co spowodowało duże utrudnienia w ruchu drogowym.

Policja niezwłocznie przystąpiła do zabezpieczania miejsca wypadku. Na ich oficjalnym profilu na mediach społecznościowych pojawiło się ostrzeżenie dla kierowców dotyczące tego tragicznego incydentu. W komunikacie podano, że doszło do zderzenia pojazdu ciężarowego z samochodem osobowym na drodze krajowej nr 62, dokładnie na 251. kilometrze tej trasy. Funkcjonariusze informowali również o aktualnym etapie działań ratowniczych na miejscu i o całkowitym zablokowaniu drogi.

Policja apelowała do kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wyznaczonych objazdów, które prowadziły drogami lokalnymi. Na miejscu nadal trwała akcja ratownicza, która ma na celu wydobycie poszkodowanych z pojazdów. Z informacji przekazanych przez mazowiecką policję wynikało, że zaangażowane były dwie załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR).

Zdjęcia: Policja