fbpx
18 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Poważny wypadek na Mazowszu. Dachował samochód [Zdjęcia]

Do bardzo poważnego wypadku drogowego doszło dzisiaj rano (środa, 7 grudnia) na ulicy Głównej w miejscowości Bobrowiec koło Warszawy (granicy Bobrowca i Piaseczna). W zdarzeniu brały udział aż trzy pojazdy z czego jeden dachował.

Z ustaleń policji wynika że młoda 21-letna kobieta która kierowała pojazdem osobowym marki Volvo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu poprawnie jadącemu samochodowi marki ford i zderzyła się z nim. W wyniku siły uderzenia, samochód osobowy marki ford przewrócił się i dachował oraz zderzył się z pojazdem marki Volvo który stał w korku samochodowym.

Bardzo możliwe że pogoda przyczyniła się do tego zdarzenia drogowego. Dziś występują duże opady deszczu ze śniegiem w całym kraju, przez co nawierzchnia może być bardzo śliska.

Na szczęście w wypadku nikt nie został ranny. Policjanci nałożyli na 21-letnia kobietę która była sprawczynią wypadku mandat w wysokości 1500 zł oraz zwiększyli jej bilans punktów karnych o 10.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnych środków ostrożności szczególnie podczas niesprzyjających warunków podłogowych.