fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Zaginął 15-latek z Mazowsza. Opublikowano jego zdjęcia

Zaginął 15-letni Jakub Hrycan. Chłopak jest mieszkańcem miejscowości Pułtusk w województwie mazowieckim. Jakub po raz ostatni widziany był 27.04 2022 r o godziny 23:40 na przystani w Pułtusku w okolicach Narwii. Niestety nastolatek do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną nie jest również znane jego aktualne miejsce pobytu .Telefon Jakuba jest nieaktywny.

Nastolatek ma 185 centymetrów wzrostu, Szczupłą sylwetkę, krótkie blond włosy oraz zielone oczy. Znakiem szczególnym jest pieprzyk znajdujący się na prawym policzku nastolatka ,oraz niewielka blizna na lewym policzku. Chłopak posiada przy sobie zegarek widoczny na zdjęciu poniżej.

Nastolatek w dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z czerwoną podpinką , czarne spodnie, ciemną bluzę z kapturem oraz czarne buty sportowe.

Osoby które posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionego nastolatka lub takie , które mogły by się przyczynić do jego odnalezienia lub ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku pod numerem telefonu : 47 70 34 200 lub kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

May be an image of 1 person, baby and indoor
May be an image of 1 person and text
May be an image of 1 person and text
May be an image of 1 person and text

Źródło: Zaginieni /vermisst