fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Dramat w Warszawie. Młody mężczyzna skoczył z 3 piętra

Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorek bardzo późnym wieczorem w Warszawie. Młody mężczyzna skoczył tam z 3 piętra budynku. W stanie krytycznym został przetransportowany do szpitala.

Potworny dramat rozegrał się we wtorek, 14 marca, na warszawskim Ursynowie. Późnym wieczorem przy ulicy Kłobuckiej 33-letni mężczyzna wyskoczył z okna na 3. piętrze budynku. Desperat cudem przeżył upadek, ale doznał bardzo poważnych obrażeń ciała. Został przetransportowany do szpitala w stanie ciężkim, ale stabilnym. Wszystko wskazuje na to, że była to próba samobójcza, co potwierdza nieoficjalna informacja o zostawieniu przez mężczyznę listu pożegnalnego.

Funkcjonariusz policji prowadzą dochodzenie w sprawie tego zdarzenia. Wszystkie przyczyny i okoliczności dramatu mają zostać dokładnie zbadane.

Gdy mamy myśli o samobójstwie stają się nie do zniesienia, ważne jest, aby wiedzieć, gdzie szukać pomocy. Jednym z najważniejszych kroków jest skorzystanie z bezpłatnych numerów pomocowych, które pozwalają na szybki kontakt z fachowcami. Przykłady takich numerów to CAŁODOBOWY: 800 70 2222 – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym, 800 12 12 12 – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka, 116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, 116 123 – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych oraz 112 – numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.