fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Koszmarny wypadek na Mazowszu. Kobieta z dzieckiem spłonęły w samochodzie [Zdjęcia]

Potworna tragedia w Nowych Zdunach na Mazowszu. Na Drodze Krajowej numer 92 doszło do wypadku, który pochłoną życia 3 osób w tym dziecka.

We wtorek, tuż przed godziną 16:00, doszło do przerażającego zdarzenia na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Nowe Zduny województwa mazowieckiego. W wyniku zderzenia samochodu osobowego Opel Corsa oraz motocykla, śmierć poniosły trzy osoby. Szczególnie tragiczne jest to, że wśród ofiar była kobieta podróżująca z około 6-letnim dzieckiem.

Według dostępnych informacji, 48-letni motocyklista kierujący jednośladem jechał drogą krajową w kierunku Łowicza z Kutna. W dramatycznych okolicznościach doszło do zderzenia z pojazdem Opel Corsa, który poruszał się w przeciwnym kierunku. Niestety, wskutek silnego uderzenia, motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Siła zderzenia była tak ogromna, że motocykl rozpadł się na części, a lekarz z zespołu ratownictwa medycznego nie był w stanie pomóc.

Na miejsce dramatu został wysłany śmigłowiec LPR, który jednak został zawrócony. Najprawdopodobniej ze względu na stwierdzenie zgonu u wszystkich uczestników wypadku.

W płonącym aucie znajdowała się kobieta oraz dziecko, które niestety również straciły życie. Siły ratownicze podjęły beznadziejną walkę z płomieniami, jednak straszliwe wydarzenia nie udało się już odwrócić. Samochód Corsa spłonął doszczętnie, pozostawiając jedynie zgliszcza.

Na skutek tej tragicznej kolizji, droga krajowa nr 92 na odcinku w Nowych Zdunach była całkowicie zablokowana, co spowodowało poważne utrudnienia w ruchu. Funkcjonariusze policji kierowali ruch na objazdy, starając się minimalizować konsekwencje wypadku dla innych kierowców.

Obecnie prowadzone są szczegółowe dochodzenia w sprawie tego potwornego zdarzenia. Policja pod nadzorem prokuratora bada okoliczności, które doprowadziły do tragedii na DK92.

Zdjęcie: KP PSP Łowicz