fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Mazowsze: Dramat na DK79. BMW z impetem uderzyło w słup. Wiele osób rannych [Zdjęcia]

Do bardzo poważnego wypadku drogowego doszło na DK79. Samochód osobowy BMW z bardzo dużym impetem uderzył w przydrożny betonowy słup. Wiele osób zostało rannych.

W wypadku samochodowym, do którego doszło w miejscowości Tomice na Drodze Krajowej numer 79, ucierpiało w sumie 4 osoby.

Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji kierujący BMW stracił nagle panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w betonowy słup i zatrzymał się w rowie. Z relacji świadków wypadku wynika że jedna z osób, które jechały pojazdem po zdarzeniu mogła się z niego oddalić. Tą kwestię bada policja.

Na miejscu zdarzenia pracowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie, OSP Baniocha oraz OSP Wojciechowice, aby zabezpieczyć teren i pomóc poszkodowanym. Dodatkowo na miejscu obecna była Policja, która ustalała przyczyny wypadku i zbierała informacje na temat osób, które mogą mieć związek z tym incydentem.

Najważniejsze informacje, jakie do nas docierają, mówią o tym, że trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala z poważnymi obrażeniami, a czwarta osoba pozostała na miejscu w wyniku lekkich obrażeń. Jedna osoba, jak już wspomniano, oddaliła się z miejsca wypadku, co może być przedmiotem dalszych działań policyjnych.

Na DK 79 występuje obecnie ruch wahadłowy, co oznacza, że droga jest przejezdna, ale ruch odbywa się wahadłowo, co może powodować utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowcy powinni zachować ostrożność i stosować się do poleceń policjantów kierujących ruchem.