fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Mazowsze: Zaginęła 82-letnia kobieta. Istnieje zagrożenia zdrowia lub życia [Zdjęcia]

Trwają poszukiwania Stanisławy Zięby, 82-letniej mieszkanki Tomaszowa Mazowieckiego, która zaginęła 11 października 2023 roku. Życie kobiety jest w poważnym zagrożeniu, ponieważ cierpi na zaniki pamięci oraz leczy się na nadciśnienie.

Stanisława opuściła swoje miejsce zamieszkania przy ulicy Suchej w Tomaszowie Mazowieckim o godzinie 10:00 i od tego czasu nie ma z nią kontaktu. Prosimy o wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jej aktualnej lokalizacji.

Opis zaginionej osoby:

  • Wzrost: 156 cm
  • Budowa ciała: szczupła
  • Włosy: krótkie i siwe
  • Oczy: brązowe

W dniu zaginięcia miała na sobie szare spodnie, granatową pikowaną kurtkę, a na nogach czarne buty typu „botki”. Na głowie nosiła czarną czapkę z daszkiem. Stanisława miała przy sobie czarną damską torebkę, parasolkę oraz legitymację emeryta.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu Stanisławy Zięby, prosimy o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim pod numerem telefonu 47 846 22 00 lub korzystając z numeru alarmowego 112. Każda wskazówka może okazać się kluczowa w odnalezieniu tej zaginionej osoby. Dajmy jej szansę na powrót do swoich bliskich.

Poniżej prezentujemy zdjęcia poszukiwanej kobiety:

May be an image of 2 people