fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Mazowsze: Zaginęło 13-letnie dziecko. Policja apeluje o pomoc [Zdjęcie]

Poszukiwany 13-letni Dawid Prusik z Ostrołęki

Funkcjonariusze policji z Ostrołęki zwracają się z pilnym apelem do społeczności. Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą intensywne poszukiwania zaginionego 13-letniego Dawida Prusik.

Dawid Prusik, mieszkaniec Ostrołęki, zaginął w niedzielę 7 maja 2023 roku. Chłopiec opuścił dom i do tej pory nie powrócił. Mimo wszelkich starań i natychmiastowych działań podjętych przez służby policyjne, miejsce pobytu Dawida pozostaje nieznane.

Dawid jest chłopcem o krępej budowie ciała, o wzroście 175 cm. Posiada średniej długości blond włosy. W dniu zaginięcia był ubrany w ciemne jeansy, czarne buty z czerwonym napisem „FILA”, ciemnoniebieską koszulkę oraz ciemną kurtkę z kołnierzem.

Policja w Ostrołęce prosi wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Dawida, o natychmiastowy kontakt. Jeżeli widziałeś Dawida lub masz jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia chłopca, prosimy o pilny kontakt z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numerem telefonu 47 704 14 24. Można także zgłosić informacje do najbliższej jednostki Policji lub pod numerem alarmowym 112.

Poniżej przedstawiamy zdjęcie poszukiwanego chłopca: