fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Potworny wypadek na Mazowszu. Wiele osób rannych, jedna nie żyje [Zdjęcia]

Do tragicznego wypadku drogowego doszło w miejscowości Kotowice. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i dachował. W wyniku wypadku aż pięć osób zostało rannych a jedna zginęła.

Śmiertelny wypadek samochodowy, miał miejsce na drodze gminnej w miejscowości Kotowice w powiecie pruszkowski w okolicy MOP Brwinów autostrady A2. Do zdarzenia doszło około godziny 14:00. Kierowca samochodu marki Honda stracił nagle panowanie nad swoim pojazdem i zjechał na pobocze po czym auto dachowało. Niestety, jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie zostały przewiezione do szpitala w stanie ciężkim przez śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Według informacji przekazanych przez Oficera Prasowego KP PSP Pruszków mł. bryg. Karola Krocia, auto zostało poważnie uszkodzone i pokonało w powietrzu kilkadziesiąt metrów. Trzy pozostałe osoby zostały zabrane do szpitali przez naziemne Zespoły Ratownictwa Medycznego. Jak podaje Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie asp. szt. Monika Orlik, z wstępnych ustaleń wynika, że w samochodzie podróżowało łącznie 6 osób w wieku 17- 19 lat.

Na miejscu wypadku swoje działania prowadzili również strażacy oraz policja pod nadzorem prokuratora. Przyczyny wypadku wciąż są badane przez odpowiednie służby.