fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Zaginął Łukasz Pawelczyk. Jechał do Warszawy. Policja prosi o pomoc [Zdjęcia]

Policjanci z Komisariatu Policji Gdynia-Oksywie apelują o pomoc w odnalezieniu 33-letniego Łukasza Pawelczyka, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Podróżował na spotkanie służbowe do Warszawy.

Ostatni raz kontaktował się ze swoją rodziną 10 lipca 2023 roku, kiedy to miał jechać na spotkanie służbowe do Warszawy. Jednak zamiast tego jego samochód służbowy został zarejestrowany tego samego dnia w Tychach, ponad 300 km od stolicy. Od tamtej pory nie ma z nim żadnego kontaktu, a jego telefon jest wyłączony.

Wygląd zaginionego

Łukasz Pawelczyk jest szczupłym mężczyzną o wzroście około 178 cm, ma brązowe oczy i ciemne włosy. Na lewym przedramieniu ma bliznę. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie spodenki jeansowe, ciemną koszulkę z nadrukiem na klatce piersiowej oraz czarne sportowe buty. Może mieć ze sobą czarną ramoneskę i czarny plecak.

Policja prosi wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu lub losu zaginionego, o niezwłoczne zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Gdyni-Oksywiu pod numerem telefonu: 47 742 15 55 lub numerem alarmowym 112. Każda informacja może być kluczowa dla odnalezienia zaginionego.