fbpx
18 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Zaginął nastolatek. Może być w naszym regionie

Zaginął 17-letni Kacper Bonk. Chłopak w lipcu tego roku wyjechał z rodzinnego Zabrza do nadmorskich miejscowości w celach zarobkowych. Mieszkał i pracował tam na terenie różnych miejscowości wypoczynkowych.

Ostatni raz kontaktował się z rodziną w dniu 21 października, poinformował ich, że przebywa na terenie Warszawy, nie jest jednak znane dokładne miejsce jego pobytu. Podczas rozmowy, która miała miejsce tego dnia, przed godziny 14:00 mówił, że jest właśnie w drodze na ryby, niestety nie wiadomo w jakie konkretnie miejsce planował się udać. Od tej pory rodzina nie ma kontaktu z Kacprem a jego telefon jest nieaktywny. Wiadomo, że mężczyzna nie posiada przy sobie dokumentów.

Zaginiony chłopak ma 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie blond włosy i niebieskie oczy. Znakiem szczególnym jest blizna w okolicy lewego łuku brwiowego oraz blizna po prawej stronie głowy.

Niestety nie wiadomo jak nastolatek był ubrany w dniu zaginięcia, wiadomo jednak, że zazwyczaj ubierał się w bluzę dresową , spodnie dresowe lub jeansy.