fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Zaginęła 14-letnia dziewczyna z Mazowsza. Jej życie i zdrowie może być zagrożone [Zdjęcia]

Zaginęła 14-letnia Oliwia Defort z miejscowości Ząbki w województwie mazowieckim. Dziewczyna 3 czerwca tego roku około godziny 13:30 wyszła ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ząbkach mieszczącej się przy ulicy Kościelnej. Nastolatka do chwili obecnej nie powróciła do domu oraz nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną oraz bliskimi. Zaginiona nie posiada przy sobie ani dokumentów ani telefonu.

Istnieje uzasadnione zagrożenie życia i zdrowia 14-latki.

O godzinie 13:32 kamery monitoringu zarejestrował Oliwię jak wchodzi do lasu od strony siłowni na ulicy Witolda Pileckiego. Dlatego też proszone są osoby, które tego dnia spacerowały po w/w lesie o kontakt z policją.

Zaginiona ma 150 centymetrów wzrostu. jest szczupłej budowy ciała, ma blond włosy sięgające do łopatek i brązowe oczy. Dziewczynka nosi aparat na zębach.

W dniu zaginięcia ubrana była w czarne jeansy, czarną katanę, sportową siwą bluzę dresową, siwą koszulkę, białe buty z wieloma napisami „fila”, czarną czapkę z daszkiem, miała ze sobą czarno-„białą, sportową torbę na ramię firmy „fila”.

Jeśli ktoś z Państwa widział Oliwię lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o pilny kontakt z policją pod numerem tel. 22 762 10 80 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.