fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Poważny karambol na S8 w kierunku Warszawy [Wideo i Zdjęcia]

Do poważnego karambolu z udziałem samochodów osobowych i ciężarówek doszło okolicy miejscowości Niegów na trasie S8 doszło. W zdarzeniu brało udział aż 5 pojazdów. W wypadku ranne zostały 3 osoby które zabrane zostały do szpitala. Jedna z osób poszkodowanych wymagała transportu śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w kierunku warszawy jest zablokowana.

Do wypadku doszło około godziny 15:40. W zdarzeniu w sumie brało udział pięć pojazdów: dwie ciężarówki, dwa auta osobowe oraz autokar. Kierowca busa został uwięziony w pojeździe. Strażacy musieli go wyciągać przy pomocy specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Pozostali poszkodowani opuścili pojazdy samodzielnie.

W sumie cztery osoby zostały przekazane zespołom ratownictwa medycznego. Trzy z nich zostały zabrane do szpitala. Kierowca busa został przetransportowany przy pomocy śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W miejscu wypadku występują bardzo duże utrudnienia w ruchu. Trwa akcja służb na miejscu. Przyczyny i okoliczności wypadku są badane przez śledczych.