fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Zaginęła 15-letnia Natalia. Nie ma przy sobie leków! [Zdjęcia]

Zaginęła 15-letnia Natalia Kryśkiewicz. Opublikowane zostały zdjęcia i opis poszukiwanej dziewczyny.

Rodzice Natalii Kryśkiewicz z Wołomina od czterech dni nie mają ze swoją córką kontaktu. 14 marca 2023 roku o godzinie 7:20 Natalia opuściła miejsce swojego zamieszkania przy ulicy Wileńskiej informując bliskich, że udaje się do szkoły. Niestety, dziewczyna tam nie dotarła. Rodzina oraz Policja apelują o pomoc w odnalezieniu Natalii. Nastolatka ma ze sobą telefon, jednak nie odbiera połączeń.

Opis zaginionej

Natalia Kryśkiewicz ma 155-160 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała. Jej włosy są czarne, za łopatki, prosta grzywka, a oczy brązowe. Na jednym z wędzidełek nosi kolczyk. W dniu zaginięcia poszukiwana dziewczyna miała na sobie ciemne spodnie jeansowe, najprawdopodobniej z dziurami, czarną kurtkę oraz białe buty sportowe za kostkę. Być może ma przy sobie białą lub czarną torebkę.

Natalia potrzebuje specjalnych leków

Jednym z kluczowych aspektów poszukiwań jest fakt, że Natalia musi przyjmować specjalne leki, których nie ma ze sobą. Bez nich jej stan zdrowia może ulec pogorszeniu, co stanowi poważne zagrożenie dla jej życia. Dlatego też czas jest tutaj kluczowy, a każda informacja może być niezwykle pomocna w odnalezieniu zaginionej.

Kontakt z policją

Policja już od czterech dni intensywnie poszukuje Natalii. Każda informacja jest tutaj bardzo ważna. Dlatego też rodzina zaginionej oraz Komenda Powiatowa Policji w Wołominie prosi wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Natalii Kryśkiewicz o kontakt pod numerem telefonu: 22 776 20 21 lub numerem alarmowym 112.