fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Koszmarny wypadek na Mazowszu. Są ranne kobiety [Zdjęcia]

Do bardzo poważnego wypadku drogowego doszło wczoraj na drodze krajowej numer 61 w województwie mazowieckim. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Niestety, w wyniku wypadku dwie kobiety zostały ranne i wymagały hospitalizacji.

W sobotnie popołudnie, na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Zegrze Południowe w województwie mazowieckim, doszło do poważnego wypadku drogowego, w wyniku którego dwie osoby zostały ranne. Incydent miał miejsce tuż przed godziną 16:00, kiedy to służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o kolizji dwóch samochodów osobowych.

Według wstępnych ustaleń policji, 72-letni kierowca jeepa, który jechał od strony Serocka, z nieznanych jeszcze powodów zjechał na przeciwny pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka nissanem, w którym podróżowały dwie 26-letnie kobiety.

Siła uderzenia była na tyle duża, że strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, aby wydostać jedną z poszkodowanych kobiet z pojazdu. Obie 26-latki zostały przewiezione do szpitala z poważnymi obrażeniami. Na szczęście kierowca jeepa nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń.

Policja kontynuuje dochodzenie, aby ustalić szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. W tym celu prowadzone są badania miejsca zdarzenia i przesłuchiwane są świadkowie. Przyczyny, które doprowadziły do tego nieszczęśliwego incydentu, są na razie nieznane.

Zdjęcia: WSP Zegrze