fbpx
28 listopada 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Mazowsze: Dramat na „Drodze Śmierci”. Motocyklista zderzył się z osobówką [Wideo]

Do bardzo poważnego wypadku drogowego doszło dziś na Mazowszu. Kierowca motocykla zderzył się z samochodem osobowym. Na miejscu dramatu lądował śmigłowiec LPR.

Tragiczne zdarzenie na znanej jako „droga śmierci” trasie! Kierowca motocykla zderzył się z samochodem na drodze wojewódzkiej nr 631 w miejscowości Wólka Radzymińska, w powiecie legionowskim. Po kolizji, motocykl wpadł do przydrożnego rowu.

Został natychmiast wysłany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR), aby przyspieszyć proces ratowniczy. W międzyczasie, na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, w tym straż pożarna, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM).

Poszkodowany motocyklista, będący w poważnym stanie, został przetransportowany do najbliższego szpitala drogą lotniczą, co było możliwe dzięki interwencji śmigłowca LPR.

W wyniku tego tragicznego zdarzenia, droga wojewódzka nr 631 została zablokowana na odcinku pomiędzy Wólką Radzymińską a Nieporętem. Kierowcy muszą skorzystać z wyznaczonych objazdów. Władze proszą o cierpliwość i zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Wszelkie działania mające na celu odblokowanie drogi są obecnie w trakcie realizacji.