fbpx
10 grudnia 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Makabra pod Warszawą. Zwłoki noworodka odkryte w przepompowni ścieków [Zdjęcia]

Do przerażającego odkrycia doszło przepompowni ścieków w podwarszawskiej miejscowości. Znaleziono zwłoki noworodka. Trwają dziania policji na miejscu dramatu.

Dzisiaj, w południe, przy ulicy Wróblewskiego w Radzyminie (pow. wołomiński) doszło do przerażającego odkrycia. Pracownicy zajmujący się naprawą zatkanego kolektora ściekowego natrafili na zwłoki noworodka w przepompowni ścieków.

Robotnicy zostali wezwani na miejsce z powodu wykrytego zatkania kolektora ściekowego. Po przybyciu na miejsce szybko okazało się, że przyczyną zatkania były zwłoki noworodka. Na miejscu zdarzenia niezwłocznie pojawiła się policja oraz prokurator, którzy prowadzili swoje czynności pod nadzorem policyjnych techników.

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, mł. asp. Monika Kaczyńska, w tej sprawie nie udziela żadnych informacji i odsyła dziennikarzy do rzecznika prokuratury. Aktualnie trwa śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie okoliczności tragicznego zdarzenia. Dopiero sekcja zwłok oraz dalsze działania śledcze pozwolą ustalić, co dokładnie się stało, jak i kiedy noworodek znalazł się w przepompowni ścieków.