fbpx
25 maja 2024

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Tragiczna majówka na Mazowszu. Małżeństwo jadące motocyklem zderzyło się z samochodem [Wideo]

Do wstrząsającego wypadku motocyklowego doszło dziś (1 maja) około godziny 16:00. Para jadąca motocyklem na drodze wojewódzkiej numer 580 w Łazach, w powiecie warszawsko-zachodnim zderzyło się z samochodem osobowym. Mąż niestety zginął na miejscu, natomiast żona, w stanie bardzo ciężkim, została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu zdarzenia interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przybył na miejsce zdarzenia. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji, kierowca samochodu marki Kia, wymusił pierwszeństwo, co doprowadziło do tragicznego zderzenia z motocyklem, na którym podróżowała małżeńska para. Mężczyzna, niestety, zginął na miejscu, podczas gdy jego żona w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala.

Kierowca Ki, który spowodował wypadek, został zatrzymany. Ze względu na potrzebę przeprowadzenia dochodzenia, droga została zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu zdarzenia zjawiły się cztery zastępy straży pożarnej oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, które wspólnie zabezpieczały teren i pomagały poszkodowanym.

Całość sprawy jest teraz pod nadzorem policji i prokuratury, które prowadzą dalsze czynności. Tragiczne wydarzenie stanowi przypomnienie dla wszystkich użytkowników dróg o konieczności zachowania szczególnej ostrożności i przestrzegania przepisów ruchu drogowego.