fbpx
10 grudnia 2023

Mazowsze24

Najnowsze wiadomości i wydarzenia z Mazowsza

Przerażające odkrycie na Mazowszu. Z rowie leżało ludzkie ciało [Wideo]

Do przerażającego odkrycia doszło przy drodze w jednej z mazowieckich miejscowości. Przechodzie znaleźli w rowie melioracyjnym ciało człowieka. Na miejsce od razu została wezwana policja.

W miejscowości Woli Mrokowskiej (powiat piaseczyński), przy ulicy Ogrodowej, znaleziono ciało mężczyzny w rowie melioracyjnym. Przechodzień zawiadomił służby, które natychmiast przybyły na miejsce. Na miejscu pracują straż pożarna, ZRM oraz policja pod nadzorem prokuratora.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy policji wskazują, że ciało prawdopodobnie mogło leżeć tam kilka dni. Zwłoki były zanurzone głową w wodzie, w rowie o głębokości około pół metra. Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna mógł przebywać w tej wodzie od dłuższego czasu. Ratownicy medyczni, którzy zostali wezwani na miejsce, stwierdzili zgon.

Okolica, w której znaleziono ciało, nie posiada chodnika ani drogi rowerowej, a piesi poruszają się poboczem jezdni. Miejsce to znajduje się około 100 metrów od skrzyżowania z drogą krajową numer 7.

Policja natychmiast rozpoczęła dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny. Obecnie nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci ani jak długo leżał w rowie. Śledczy badają wszelkie możliwe ślady, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności tego tragicznego zdarzenia.